AYDIN KARPUZLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Yardımlaşma ve Dayanışma" Değeri Etkinliği Karpuzlu Anadolu Lisesi Projesi ile Gerçekleştirildi

Karpuzlu Anadolu Lisesinin Değerler Eğitimi kapsamında hazırlamış olduğu "Yardımlaşma, Sorumluluk ve Temizlik’’ alanında geliştirdiği projelerden ilki olan Yardımlaşma Değeri Projesi, İlçe Kaymakamımız Durdu Yusuf Arık, İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan ve Karpuzlu Protokolünün katılımı ile Çobanisa Hakim Ahmet Akgün İlkokulunda düzenlenen programla gerçekleştirildi.


Karpuzlu Anadolu Lisesi öğrencileri Yardımlaşma ve Dayanışmanın önemini bilerek  ve bu felsefe ile hareket ederek, minik öğrencilerimize yardım etmeyi bir görev bilmiş, değerler eğitimi kapsamında belirlenen bu üç projeden ilki olan yardımlaşma değeri çerçevesinde de Karpuzlu Çobanisa Hakim Ahmet Akgün ilkokuluna bir ziyaret gerçekleştirilerek, burada hikaye kitapları ile eğitici oyuncaklardan eksik olanları tespit ederek bu ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışma başlatmıştır.

Bu okulumuzun ihtiyacı olan hikâye kitabı ve eğitici oyuncaklar, Kaymakamlık, Karpuzlu Belediyesi ve Karpuzlu Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından temin edilerek minik öğrencilere teslim edildi.

Değerler Eğitimi Değerler EğitimiDeğerler Eğitimi Değerler Eğitimi 

Değerler Eğitimi Değerler Eğitimi Değerler Eğitimi

Değerler Eğitimi Değerler Eğitimi Değerler Eğitimi 

Bayraktepe Mah. Atatürk Cadddesi. No73 Karpuzlu/AYDIN - 02567412154

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.