AYDIN KARPUZLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Motivasyon Ziyaretleri

İlçe Kaymakamımız Sayın Durdu Yusuf ARIK ve İlçe Milli Eğitim Müdür V. Ümit KALE, TEOG sınavı öncesinde ilçe genelindeki tüm 8. Sınıf öğrencilerine moral ve motivasyon ziyaretinde bulundular.
TEOG Motivasyon Ziyaretleri

Tekeler, Şehit Şenol ve Ulukonak Ortaokullarında incelemelerde bulunan İlçe Kaymakamımız “İyi bir lisenin iyi bir üniversite,iyi bir üniversitenin ise iyi bir meslek ve güzel bir yaşam “ olduğu vurgusunda bulundu.İlçe Milli Eğitim Müdürü V. Ümit KALE ise “Şu an itibariyle 8. Sınıf öğrencilerimizin %95 inin yetiştirme kurslarına devam ettiğini ,devletimizin ve öğretmenlerimizin elinden gelen her şeyi yaptığını ,geriye kalanın çok ama çok çalışmak olduğunu” belirtti.Ayrıca ilçe genelinde branş bazında dereceye girecek öğrencilere tablet hediyesi verileceğini de hatırlatan heyet, okulların genel sorunları hakkında da okul müdürlerinden bilgi aldı.

TEOG Ziyaretleri TEOG Ziyaretleri TEOG ZiyaretleriTEOG Ziyaretleri TEOG Ziyaretleri TEOG ZiyaretleriTEOG ZiyaretleriBayraktepe Mah. Atatürk Cadddesi. No73 Karpuzlu/AYDIN - 02567412154

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.