AYDIN KARPUZLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Plan Hazırlama Kitapçığı

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Plan Hazırlama Kitapçığı

Genel Müdürlüğümüz tarafından Bakanlığımıza bağlı okul ve kurumlarda sunulan rehberlik ve psikolojik danışma hizmetlerine ilişkin olarak “Rehberlik Hizmetleri Yıllık Çerçeve Planı”nda yeni düzenlemelere gidilmiştir.

2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren kullanılmak üzere söz konusu yeni düzenleme ve uygulamaları içeren “Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Plan Hazırlama Kitapçığı” hazırlanarak Genel Müdürlüğümüz internet sitesinde yayınlanmıştır. 2017 2018 eğitim öğretim yılı için rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri hedef belirleme ve plan hazırlama çalışmalarının “Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Plan Hazırlama Kitapçığı” doğrultusunda yürütülmesi gerekmektedir.

 Kitapçığa ulaşmak için tıklayınız.

 

Bakanlığımız Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğünce hazırlanmış olan "Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Plan Hazırlama Kitapçığı"nda belirlenen "2017-2018 Rehberlik ve Psikolojik Danışma (RPD) Hizmetleri Hazırlama Takvimi" çerçevesinde; İlimiz genelinde yapılan "Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri" toplantısında ilgi kitapçıkta istenen iki yerel hedef aşağıda belirtilmiştir.

Belirlenen Hedef Konular;

1- Risk grubu içerisine giren öğrenciler

2- Anne-Baba eğitimi

Bayraktepe Mah. Atatürk Cadddesi. No73 Karpuzlu/AYDIN - 02567412154

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.