AYDIN KARPUZLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İYİ DERSLER ŞOFÖR AMCA"

"İYİ DERSLER ŞOFÖR AMCA"

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının koordinasyonunda düzenlenen  "İyi Dersler Şoför Amca" projesi kapsamında, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şefik ÖZPINAR ile Çine İlçe Jandarma Trafik Tim Komutanlığı personeli Jandarma Kıdemli Başçavuş Hüdai SERİER tarafından taşımalı eğitim servis şoförlerine eğitim verilmiştir.

Taşımalı eğitim sisteminde görevli şoförlerin trafik güvenliği, ilk yardım ve iletişim konularında bilgi ve becerilerini artırarak, bu şoförlerin kapasitesini geliştirmek, trafik güvenliği ve bireysel sorumluluklar konusunda farkındalığı geliştirmek amacıyla düzenlenen eğitimin sonunda servis şoförlerine Katılımcı Belgesi verilmiştir.

 

Eğitimi veren İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şefik ÖZPINAR ile Jandarma Kıdemli Başçavuş Hüdai SERİER´e ve ayrıca eğitime katılan 194 Nolu Karpuzlu Öğrenci Servisi ve Personel Hizmetleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hakan AKKOYUN ile taşımalı servis şoförlerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür ederiz. 

14-12-2016

14-12-201614-12-2016

Bayraktepe Mah. Atatürk Cadddesi. No73 Karpuzlu/AYDIN - 02567412154

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.