AYDIN KARPUZLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul servis şoförleriyle birlikte rehber personelleri trafikte uymaları gereken kurallar konusunda bilgilendirdi

Okul servis şoförleriyle birlikte rehber personelleri trafikte uymaları gereken kurallar konusunda bilgilendirdi

Karpuzlu İlçe Emniyet Amirliği ve Karpuzlu İlçe Jandarma Komutanlığı, okul servis şoförleriyle birlikte rehber personellerini trafikte uymaları gereken kurallar konusunda bilgilendirdi. Ağırlaştırılmış cezalar hususunda uyarılarda bulundu.

Okul Servis Araçları Yönetmeliği kapsamında gerçekleştirilen II. Dönem bilgilendirme toplantısı, Karpuzlu Vakıfbank İlkokulu Konferans Salonu´nda yapıldı. Karpuzlu İlçe Emniyet Amirliği ve Karpuzlu İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler ilçedeki okul servis şoförleri ve rehber personeli bilgilendirdi. Toplantıda polisler ve jandarma personeli, şoförlere trafikte uymaları gereken hususlar ve özellikle ağırlaştırılmış cezalar hakkında uyarılarda bulunuldu. Trafik bilincinin artırılması amacıyla düzenlenen toplantıda şoförlerden trafikte daha dikkatli olmaları ve öğrencilerin güvenliğini ön planda tutmaları istendi. Eğitimi veren personel, son çıkan yasayla birçok trafik cezalarında değişikliğe gidildiği ve bu değişikliklerle trafik cezalarının daha da artırıldığını belirtti.

28-02-201928-02-201928-02-201928-02-2019

Bayraktepe Mah. Atatürk Cadddesi. No73 Karpuzlu/AYDIN - 02567412154

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.