AYDIN KARPUZLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARPUZLU İLÇEMİZDE "24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ" KUTLANDI

KARPUZLU İLÇEMİZDE

Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü '24 Kasım Öğretmenler Günü Töreni', Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirildi.

Fiziksel mesafe kuralları çerçevesinde düzenlenen törene; İlçe  Milli Eğitim Müdürümüz Cemal AĞIROL, Şube Müdürlerimiz Hanifi ÇELİK, Bahayettin TÖR, Okul Müdürlerimiz, öğretmenler ve kurum amirlerimiz katıldı.

Törende, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve şehit olan tüm öğretmenler için yapılan saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Atatürk Anıtı'na çelenk bırakan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemal AĞIROL, tüm öğretmenlerin '24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.Şehit Şenol Akar Ortaokulu öğrencileri tarafından şiirler okundu. "24 Kasım Öğretmenler Günü" ile ilgili ilçede düzenlenen resim ve kompozisyonda dereceye giren öğrencilere hediyeler verildi. Törenden sonra İlçe Milli Eğitim  Müdürümüz, Şube Müdürlerimiz ve Okul Müdürlerimizle birlikte İlçe Kaymakamımız Sayın Ekrem Ender ERGÜN ziyaret edildi. Ziyaretin ardından, İlçe Kaymakamımız, Belediye Başkanımızla birlikte, şehit öğretmen Şenol AKAR'ın mezarı ziyaret edildi.

25-11-202025-11-202025-11-202025-11-2020

Bayraktepe Mah. Atatürk Cadddesi. No73 Karpuzlu/AYDIN - 02567412154

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.