AYDIN KARPUZLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü AB Projesinde

Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü AB Projesinde

09-01-2016

 

Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü AB Projesinde

 

            Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Tekeler Ortaokulu ve Tekeler İlkokulu Konsorsiyumu ile hazırlanan "Farkında mıyız Farkındalar mı?" adlı özel eğitim içerikli proje kabul edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kabul edilen, Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA)´nın fonuyla desteklenen Erasmus Plus 2015-1-TR01-KA101-018801 numaralı proje, Ulusal Ajansın onayından geçti.

 

            Haziran ayının ilk haftası Hollanda´da düzenlenecek kursa Tekeler Ortaokulu ve Tekeler İlkokulu öğretmenleri ile Konsorsiyum Koordinatörü olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ümit KALE katılacak.Projenin kabul edilmesi sebebiyle Karpuzlu Kaymakamı Sayın Durdu Yusuf ARIK projede emeği geçen heyeti makamında kabul etti.Bu tarz projelerin Karpuzlu´ya kazandırılmasının büyük önem arz ettiğini ifade eden Arık, gerek personelin gerekse öğrencilerin böyle ufuk açıcı etkinliklere mutlak suretle iştirak etmeleri gerektiğini belirtti. Benzer proje çalışmalarının  artarak devam etmesini isteyen Arık, yurtdışında yapılacak kurs ve incelemeler neticesinde projenin ilçemize kalıcı bir eseri olması gerektiğini, bu konuda Kaymakamlık olarak her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını dile getirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal AĞIROL´a başarılı personel nezdinde teşekkür eden Karpuzlu Kaymakamı Sayın Durdu Yusuf ARIK, projenin kazandırılmasında mesai harcayan personeli Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

09-01-2016 

Bayraktepe Mah. Atatürk Cadddesi. No73 Karpuzlu/AYDIN - 02567412154

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.