AYDIN KARPUZLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ CEMAL AĞIROL’UN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM AÇILIŞ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ CEMAL AĞIROL’UN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM AÇILIŞ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ CEMAL AĞIROL’UN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM AÇILIŞ MESAJI

Değerli meslektaşlarım, saygı değer velilerimiz, geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz ve tüm eğitim çalışanlarımız; 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı 2. Dönemine başlamanın mutluluğunu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. 

    Sevgili Öğrencilerimiz;


    Bu eğitim-öğretim döneminde de vatanına, milletine faydalı, saygılı, çalışkan, üretken bir birey olma hedefinize ulaşmak için derslerinize bir önceki döneme oranla daha gayretli, özenli ve özverili çalışacağınıza yürekten inanıyor ve sizlere başarılar dileyerek sevgilerimi sunuyorum.

    Değerli Yönetici ve Öğretmenlerimiz;


    Sizlere emanet edilen geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı değerlerine sahip çıkan, ülkesini, milletini seven, faydalı, saygılı, hoşgörülü, dürüst ve yardımsever birer birey olarak çok iyi bir şekilde yetiştireceğinize yürekten inanıyor ve güveniyoruz. Bu zor ve özverili görevinizde sizlere üstün başarılar diliyorum.

            TÜBİTAK ve AB Projelerinde son yıllarda yakaladığımız başarımız bu sene de aratarak devam etmektedir. Bu yıl 4 TÜBİTAK 7 AB Projesi başvurumuz bulunmaktadır.11 kurumumuzun 9’u Beyaz Bayrak sahibi olup 3 okulumuz da Beslenme Dostu Okul Sertifikasını almıştır. Bu yıl inşallah tüm kurumlarımızın Beyaz Bayrak almasını sağlamayı hedefliyoruz. Beslenme Dostunda da an itibariyle 6 kurumumuzun başvurusu yapılmış durumdadır. Bu alanlarda göstermiş olduğumuz başarının siz değerli öğretmenlerimiz tarafından akademik başarıya da azami ölçüde yansıyacağından en ufak bir şüphemiz yoktur.

            Bu Eğitim-Öğretim yılının ikinci döneminde hayalini uzun süredir kurduğumuz İmam Hatip Ortaokulumuzun da eğitime başlamasının sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Son teknolojiye sahip binamızda 12 dersliğimiz, kantinimiz, spor alanları ve gezi bahçesiyle hamdolsun çok güzel bir okul ilçemize kazandırılmış oldu. İnşallah yakın zamanda aynı binamızda İmam Hatip Lisemizi de açmayı planlıyoruz.

            İlçemizde bir kütüphanemizin olmaması bizim için bir eksiklikti. Ancak Gerek Emniyet Genel Müdürlüğümüzün Ş. Şenol AKAR Ortaokulu’nda ve gerekse Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yaptırılan Vakıfbank İlkokulu’nda açılan iki Zenginleştirilmiş Kütüphanemizle ilçemizde bu eksiklik de büyük ölçüde giderilmiş oldu.

    Bu duygu ve düşüncelerle; Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin, yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve tüm eğitim çalışanlarımızın 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı 2. döneminin sağlıklı ve başarılı geçmesini temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Bayraktepe Mah. Atatürk Cadddesi. No73 Karpuzlu/AYDIN - 02567412154

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.