AYDIN KARPUZLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz “Aile Ziyareti Projesi”nin Startını Verdi…

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz “Aile Ziyareti Projesi”nin Startını Verdi…

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen “Aile Ziyareti Projesi” nin ilk ziyareti, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemal AĞIROL, Şube Müdürleri Ümit KALE ve Şefik ÖZPINAR ile Ulukonak İlkokulu Proje Ekibi tarafından, Ulukonak Ortaokulu Öğrencisi Beyza CAN’ın evine gerçekleştirildi.

Temel amacı okul- aile işbirliğini güçlendirmek, veli işbirliği ile eğitim kalitesini arttırmak ve aynı zamanda öğrencileri evinde ziyaret ederek kendilerinin ve ailelerinin motivasyonunu arttırarak kendilerini değerli hissettirmek olan “Aile Ziyareti” Projesi ile birçok etkenin yanı sıra öğrencilerimizi etkileyen olumsuz faktörleri yerinde tespit ederek gerekli önleyici çalışmalar yapmak ve ailelerin okula yönelik olumlu tutum geliştirmelerini sağlamak hedeflenmektedir.  

Ziyaret sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemal AĞIROL; Okul ile ailenin birlikte hareket etmesinin başarının temel unsuru olduğunu belirtti. Çocuklarımızın günümüz şartlarında pek çok riske açık durumda bulunduğunu belirten AĞIROL, çocuklarımızı ancak bu iş birliğiyle ve takiple sağlıklı bir geleceğe hazırlayabiliriz şeklinde konuştu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemal AĞIROL, diğer okullarımızın yapacağı aile ziyaretlerine de katılım sağlayacaklarını ve bu önemli projeye desteklerini sürdüreceklerini belirtti.

 

18-10-2017

 

18-10-2017

18-10-2017

Bayraktepe Mah. Atatürk Cadddesi. No73 Karpuzlu/AYDIN - 02567412154

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.