DÖGEP ve YÖGEP Kapsamında Yapılan Faaliyet Çalışmaları
![DÖGEP ve YÖGEP Kapsamında Yapılan Faaliyet Çalışmaları](/meb_iys_dosyalar/2020_11/16155313_20201116_153931.jpg)
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DÖGEP ( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) ve YÖGEP ( Yönetici Gelişim Programı) Faaliyet Çalışmaları kapsamında YÖGEP+DÖGEP planlamaları İlçe Komisyonunca belirlenmiş olup, belirlenen konularda etkinlik gerçekleştirilmiştir
YÖGEP - DÖGEP kapsamında İmam Hatip Okullarımızın Covid-19 sürecinde eğitim-öğretimi etkileyen güncel sorunlar değerlendirilmiştir. Sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uyularak faaliyetlerin alınan kararlan neticesinde uygulanması kararlaştırılmıştır.