AYDIN
KARPUZLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aydın Erkek İl Karması Çeyrek Finalde
Takımımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.![Aydın Erkek İl Karması Çeyrek Finalde](/meb_iys_dosyalar/2022_03/21103843_WhatsApp_Image_2022-03-17_at_19.02.55.jpg)
5-18 Mart tarihleri arasında Uşakta düzenlenen Anadolunun Yıldızları (Analig) Voleybol Grup aşamasını Aydın Erkek İl Karması, Muğla Erkek İl Karmasını 3-1 yenerek Bursa'da düzenlenecek olançeyrek finallere katılmaya hak kazanmıştır. Aydın Erkek İl Karmasında ilçemizi gurula temsil eden öğrencilerimizi ve Takımımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.