AYDIN
KARPUZLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Atletizm Müsabakaları
Atletizm Geliştirme Projesi, Analig Yarışmaları kapsamında TAF Yarışma Talimatı, WA yarışma, teknik kurallarına ve bu statüdeki hükümlere bağlı olarak düzenlenmiştir.![Atletizm Müsabakaları](/meb_iys_dosyalar/2022_03/04145143_WhatsApp_Image_2022-03-04_at_14.33.00-2.jpg)
Atletizm Geliştirme Projesi kızlar ve erkeklerde Mahalli seçmeler, birinci kademe (Yarı final kademesi) ve final kademesi olarak 4 Martını 2022 tarihinde ilçemizde gerçekleşmiştir.
İlçede dereceye giren öğrencilerimize il yarışmasında başarılar dileriz.