AYDIN KARPUZLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle makamlar çocuklara bırakıldı

 Karpuzlu’da her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı münasebetiyle makamlar öğrencilere bırakıldı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle makamlar çocuklara bırakıldı

        Karpuzlu İlçe Kaymakamlığı koltuğuna Vakıfbank İlkokulu öğrencisi Doğa AMCALAR, Karpuzlu Belediye Başkanlığına yine Vakıfbank İlkokulu öğrencisi Nevisser Nur ÖZVURMAZ oturdu. Öğrenciler, ilçenin sorunlarına dair bir günlüğüne de olsa istekte bulundular. Karpuzlu İlçe Kaymakamı Mahmut Fazıl YILDIZ, Ulu Önder Atatürk’ün çocuklarımıza arman ettiği günde, öğrencilerin ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduğunu ifade ederek bir kez daha ilçemizdeki tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını kutluyorum dedi. Karpuzlu Belediye Başkanı Hilmi DÖNMEZ, çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nda ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu ifade etti. Başkanlık koltuğuna oturan Nevisser Nur ÖZVURMAZ, ilçenin sorunları hakkında, personele aldırdığı notlarla çeşitli yerlere iletilmesi için talimatlar verdi. 

       Öğrencilere İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal AĞIROL, Şube Müdürü Ümit KALE, Vakıfbank İlkokulu Müdürü Süleyman GÖKSOY ve öğrencilerin öğretmeni Gülay ÇETİNKAYA da eşlik ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal AĞIROL, 23 Nisan dolayısıyla tüm öğrencilerimizin bayramlarını kutladığını belirterek dünyada kutlanan tek çocuk bayramının ilçemizde büyük bir coşkuyla kutlandığını ifade etti. 

       23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla bir günlüğüne oturan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

25-04-201925-04-201925-04-201925-04-201925-04-2019

Bayraktepe Mah. Atatürk Cadddesi. No73 Karpuzlu/AYDIN - 02567412154

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.