2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DKAB Öğretmenlerinin Gelişim Programı DÖGEP ( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) kapsamında Şubat-Mart etkinliği yapıldı.
![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DKAB Öğretmenlerinin Gelişim Programı DÖGEP ( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) kapsamında Şubat-Mart etkinliği yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/09154349_WhatsApp_Image_2022-03-09_at_15.19.25_1.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DKAB Öğretmenlerinin Gelişim Programı DÖGEP ( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) kapsamında Şubat ayı içerisinde daha önce İlçe Komisyonunca belirlenen konularda etkinlik gerçekleştirildi. Buna göre Şubat ayında " Kur'an öğretiminde verimlilik kur'an-ı Kerim öğretim yöntem ve teknikleri kur'an-ı Kerim'i nasıl öğretelim " konusunda toplantı yapılarak 5 öğretmeniz katılım sağlamıştır. Tekeler din kültürü ahlak bilgisi öğretmeni Adem görmez tarafından bilgi paylaşımı yapıldı