2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DKAB Öğretmenlerinin Gelişim Programı DÖGEP ( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) kapsamında Nisan-Mayıs etkinliği yapıldı.
![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DKAB Öğretmenlerinin Gelişim Programı DÖGEP ( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) kapsamında Nisan-Mayıs etkinliği yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/20164001_WhatsApp_Image_2022-05-20_at_15.28.30.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DKAB Öğretmenlerinin Gelişim Programı DÖGEP ( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) kapsamında Mayıs ayı içerisinde daha önce İlçe Komisyonunca belirlenen konularda etkinlik gerçekleştirildi. Buna göre Mayıs ayında " Peygamberimizin hayatı derslerinin öğretiminde temel ilkeler, öğretim metotları, materyallerin hazırlanması ve kullanımı https://dem.org.tr/yayin/raporlar/2014/03/hz-peygamberi-nasil-ogretelim" konusunda toplantı yapılarak 7 öğretmeniz katılım sağlamıştır. Ş.Ş. Akar Ortaokulu Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğretmeni Mehmet NURKAN tarafından bilgi paylaşımı yapıldı