2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DKAB Öğretmenlerinin Gelişim Programı DÖGEP ( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) kapsamında Ekim-Kasım etkinliği yapıldı.
![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DKAB Öğretmenlerinin Gelişim Programı DÖGEP ( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) kapsamında Ekim-Kasım etkinliği yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/30094045_WhatsApp_Image_2021-11-30_at_09.10.42_1.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DKAB Öğretmenlerinin Gelişim Programı DÖGEP ( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) kapsamında Kasım ayı içerisinde daha önce İlçe Komisyonunca belirlenen konularda etkinlik gerçekleştirildi. Buna göre Kasım ayında " Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinde etkili iletişim becerileri, etkinlik ve lider öğretmenlik, sınıf yönetimi, sınıf yönetimi etkileyen öğretmen davranışları" konusunda toplantı yapılarak 7 öğretmeniz katılım sağlamıştır. Toplantıda fikir alışverişi yapılmıştır.