2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Yönetici Gelişim Planı (YÖGEP) kapsamında Şubat-Mart ayı etkinlikleri yapıldı.
![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Yönetici Gelişim Planı (YÖGEP) kapsamında Şubat-Mart ayı etkinlikleri yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/09165404_WhatsApp_Image_2022-03-09_at_16.07.30.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Yönetici Gelişim Planı YÖGEP ( Yönetici Gelişim Programı) kapsamında Mart ayı içerisinde daha önce İlçe Komisyonunca belirlenen konularda etkinlik gerçekleştirildi. Buna göre Mart ayında " Eğitim Yönetiminde temel sorun alanları, Kurumda etkili ve pozitif bir iletişim süreci oluşturma, Problem çözme teknikleri, çatışma, Risk ve Kriz yönetimi, Öfke ve stres ile başa çıkma yolları " konusu okullarımızdaki öğretmenler ve idareciler tarafından uygulanmak üzere bilgilendirme toplantısı yapılmıştır. İlçe genelindeki Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan yönetici ve öğretmen toplam 5 personel katıldı.